Home Poradna Poradna Šetrné ke kolenům
Šetrné ke kolenům
Poradna

 

Díky této obecné vlastnosti můžou na Ski RAX jezdit i lyžaři s bolavými koleny, Jeden pán je odzkoušel snad 2 měsíce po operaci menisků a díky ´poslušným lyžím´ RAX se mohl se svou partou lyžařů vypravit na každoroční zájezd i takto krátce po lékařském zákroku.

Snadno ovladatelné RAXy jsou mnohem šetrnější k nohám a zejména kolenům.

Někdy se stává, že ti, kdo je zkouší na našich akcích, po jedné dvou jízdách řeknou, že je bolí nohy víc…, ale zanedlouho pochopí, že na Ski RAX nemusejí působit takovou silou jako na své dlouhé lyže a zjistí, že to jde mnohem snadněji a úplně lehce

Znáte to, dáte na nohy jakékoli nové lyže a než na ně přivyknete, jste jaksi sevření, protože je musíte nejdřív tzv. osahat a zjistit, co umí a jak reagují.

  

Komentáře  

 
0 #2 profile 2018-11-02 11:23
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Citovat
 
 
0 #1 profile 2018-10-31 13:22
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Citovat
 

Přidat komentář

Svým přístupem do „Diskuzní fórum pro RAXy“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte „Diskuzní fórum pro RAXy“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním „Diskuzní fórum pro RAXy“ s nimi souhlasíte.
Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „Diskuzní fórum pro RAXy“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „Diskuzní fórum pro RAXy“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „Diskuzní fórum pro RAXy“ neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „Diskuzní fórum pro RAXy“ zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.


Bezpečnostní kód
Obnovit

-->