Home Aktuálně Aktuálně Soutěž návrhů dekorů
Soutěž návrhů dekorů
Aktuálně

S koncem loňského roku skončila také naše soutěž o návrh nových dekorů. Probíhala od 1. října 2010 a zapojilo se do ní téměř 30 středních škol v Čechách a na Moravě, které vyučují obory grafický design, propagační grafiku apod.

Soutěž byla rozdělena do 3 kategorií - návrh dekoru lyže pro mladé, dámské a pánské lyže. Sešlo se dohromady 99 návrhů od 44 účastníků. Poslední soutěžní příspěvky přišly téměř ´za minutu dvanáct´ -31. prosince 2010 ve 23:58 hodin :-)

Nejaktivněji se do soutěžení zapojily školy: SPŠ Volyně, SSOŠ umění a managementu z Prahy-Vokovic, SUPŠ Jihlava-Helenín a také SSŠRT Michael Praha.

Soutěž se nyní dostává do své další fáze, a to posouzení došlých studentských prací v průběhu ledna, vyhlášení těch nejzdařilejších a samozřejmě jejich odměnění - tvůrci těch nejlepších z každé kategorie dostanou lyže RAX. Vyhlášení proběhne v první polovině února 2011.

Děkujeme všem, kteří nám zaslali svoje návrhy, jak by mohly SkiRAXy vypadat, a současně také pedagogům jmenovaných škol za podporu soutěže.

 

 

 

 
-->